CO ROBIMY?
Firma Euromed Cracovia zajmuje się produkcją najwyższej jakości narzędzi chirurgicznych do ortopedii, traumatologii i endoprotezoplastyki, jak również implantów i elemetów do stabilizacji kości. Narzędzia były i są projektowane i produkowane przez doświadczonych specjalistów w naszym przedsiębiorstwie, a co za tym idzie spełniają wszystkie wymagane standardy międzynarodowe i są certyfikowane wg systemu ISO 9001.
W chwili obecnej nasze przedsiębiorstwo jest znanym i cenionym producentem narzędzi chirurgicznych dla ortopedii, traumatologii i endoprotezoplastyki.
Posiadamy własne działy produkcji i marketingu w kraju i za granicą.
Nasi klienci są bardzo zadowoleni z jakości jaką możemy im zaoferować – sam fakt, że dajemy trzy lata gwarancji na ostrze niezależnie od ilości wykonanych zabiegów – jest absolutnym ewenementem w dziedzinie produkcji narzędzi ortopedycznych.
referencje
Potrzeba tutaj kilka słów o tym, kto przesyłał i po co 🙂
TAJEMNICA SUKCESU
Tajemnicą naszego sukcesu jest fakt, że wraz z nowoczesnymi technologiami wykorzystujemy najwyższej jakości stal chromowo-niklową dla części roboczych oraz najlepszy tekstolit dla rękojeści. Nasza działalność jest ściśle związana i prowadzona pod kuratelą instytutów naukowo-badawczych traumatologii i ortopedii w kraju i za granicą.
NASZE MOCNE STRONY

W większości ręczne wykonanie

Wysoka jakość

Przystępna cena

3 lata gwarancji na ostrze

niezależnie od ilości wykonanych zabiegów

10 lat gwarancji na instrumenty

Wykonujemy narzędzia na zamówienie wg indywidualnych projektów

Sprawdź nasze produkty!